Drogi Kliencie, Jesteśmy ZAMKNIĘCI w okresie od 16 lipca do 26 lipca 2020 r. Prosimy o zrozumienie i uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia oraz zapytania ofertowego.

Kolejna nasza realizacja na Dolnym Śląsku. Nowoczesna bryła przeszklonej werandy z szybami przesuwnymi zwraca uwagę swoją elegancją i prostotą.

Opis realizacji

Zadaszenie tarasu zostało oparte na betonowej konstrukcji tarasu oraz krokwiach. Zastosowaliśmy specjalne mocowania, które pozwoliły zadaszenie z szybą o wadze ok. 650 kg zamocować do krokwi.

System rynien został oparty na specjalnych mocowaniach, co pozwoliło całkowicie wykluczyć słupy podporowe. Odpływ wody został schowany w elewacji .

Przestrzeń tarasowa została zamknięta systemem szyb przesuwnych. Zostały one podzielone slupem aluminiowym .

Klient może w pełni korzystać z uroków tarasu, ponieważ użyliśmy w tej realizacji markizy werandowej na systemie łączonym sterowanym niezależnie silnikami IO firmy SOMFY 

Markiza werandowa  to idealne rozwiązanie pozwalające na kontrolowanie temperatury na tarasie. Dozowane jest nie tylko ciepło, ale także światło, co zapobiega przebarwieniom mebli, zasłon i tapet. Ciepło słoneczne zostaje zatrzymane, zanim będzie mogło rozprzestrzenić się przez szybę w domu. Odległość między szkłem a tkaniną przeciwsłoneczną zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu ciepło zgromadzone między powierzchnią szkła a tkaniną jest trwale odprowadzane.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału filmowego: