Drogi Kliencie, Jesteśmy ZAMKNIĘCI w okresie od 16 lipca do 26 lipca 2020 r. Prosimy o zrozumienie i uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia oraz zapytania ofertowego.

Najwyższy standard dla najbardziej wymagających klientów

Tylko najlepsze marki!

SHADOWXL posiada w swojej ofercie produkty wiodących na rynku europejskim marek. Oferujemy takie rozwiązania, które są jak najbardziej elastyczne i spełniają wszystkie potrzeby użytkowników.

10 lat doświadczenia

Dzięki SHADOWXL wydłużysz sezon wypoczynkowy na swojej werandzie do 365 dni w roku. Jeśli marzysz o takim miejscu w domu, z którego o każdej porze można obserwować życie ptaków toczące się na drzewach w Twoim ogrodzie albo wpatrywać się w leniwie przepływające po niebie obłoki – to z nami je zrealizujesz!

Szeroki zakres usług

Oprócz zadaszonych werand SHADOWXL oferuje również wszelkiego rodzaju produkty przeciwsłoneczne tj: screeny, markizy, pergole, pergole aluminiowe oraz pokoje ogrodowe. Zakres opcji i akcesoriów jest praktycznie nieograniczony.

Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić przebywanie na zewnątrz, SHADOWXL oferuje również dedykowane akcesoria: wygodne systemy ogrzewania werand i oświetlenie LED.

SHADOWXL zapewnia w razie potrzeby profesjonalną instalację zamówionych produktów w Twojej lokalizacji.