Najwyższy standard dla najbardziej wymagających klientów

Najwyższa jakość

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z produktów najwyższej jakości o długiej żywotności. Wiemy, że to detale tworzą całość, więc każdy nawet najmniejszy element, został przez nas sprawdzony setki razy po to, by finalnie stworzyć dla Was produkt najwyższej klasy, który będzie efektowny, funkcjonalny i łatwy w użytkowaniu. Nasza praca jest naszą wizytówką. O tym, jak pracujemy przeczytasz w opiniach naszych klientów.

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie nasze projekty przeprowadzamy z największą starannością. Zależy nam na Waszej dobrej opinii, bo Wasza satysfakcja to nie tylko nasza doskonała renoma, ale także gwarancja zadowolenia udzielana przyszłym klientom. Najlepsze w naszej pracy jest to, że możemy zapewnić Wam dodatkową przyjemność z życia, wydłużyć sezon wypoczynkowy na swojej werandzie do 365 dni w roku. Jesteśmy dumni z każdego realizowanego przez nas projektu, niezależnie od ich wielkości.

Jeśli marzysz o takim miejscu w domu, z którego o każdej porze można obserwować życie ptaków toczące się na drzewach w Twoim ogrodzie albo wpatrywać się w leniwie przepływające po niebie obłoki – to z nami je zrealizujesz!

Wieloletnie doświadczenie

Działamy na rynku od 2009 roku. Jesteśmy ekspertami w systemach aluminiowych i rozwiązaniach w zakresie ochrony przeciwsłonecznej. Projektujemy i montujemy u klienta ogrody zimowe, szklane werandy, systemy szyb przesuwnych, zadaszenia tarasów i werand. Chcemy, żebyście mieli w swoich domach to, co najlepsze.

Nasza siła tkwi w najwyższej jakości i innowacyjności, a tym co napędza nas do działania jest Wasza satysfakcja.

Profesjonalna obsługa i doradztwo specjalistów

Zespół SHADOWXL tworzą profesjonaliści, którzy o swojej branży wiedzą wszystko. Przywiązujemy ogromną wagę do zasobów ludzkich, naszych pracowników, którzy stale nabywają nowe umiejętności i kompetencje. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać produkty o wysokiej jakości i stawiać czoła największym wyzwaniom na rynku europejskim. Wybierając SHADOWXL, wybierasz zespół, który stale gwarantuje tę samą wysoką jakość od pierwszej rozmowy telefonicznej aż do zakończenia projektu.

SHADOWXL zapewnia profesjonalną instalację zamówionych produktów w Twojej lokalizacji.