Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Utwierdzają nas także opinie moich klientów (mam zakład usług lakierniczych ). Rozdaję Pani numer kontaktowy. Może Pani oczekiwać na kilka projektów do realizacji. Pięknie to wszystko wygląda.
Najbardziej jesteśmy zadowoleni z tego, że zdecydowaliśmy się na szkło na dachu. Pozdrawiamy super fajna ekipę montującą.