Autor: Małgorzata Wojtas

  • Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Utwierdzają nas także opinie moich klientów  (mam zakład usług lakierniczych ). Rozdaję Pani numer kontaktowy. Może Pani oczekiwać na kilka projektów do realizacji. Pięknie to wszystko wygląda.
  • Najbardziej jesteśmy zadowoleni z tego, że zdecydowaliśmy się na szkło na dachu. Pozdrawiamy super fajna ekipę montującą.

Marek i Aneta

30.08.2020