Polecam. Po prostu polecam tą firmę. Przez cały czas trwania projektu (wykonanie w DE) miły kontakt, dostępność, chęć wyjaśnienia wszystkich pytań. Ekipa na miejscu (z dojazdem, z noclegiem) profesjonalna, kreatywna i przede wszystkim efektywna. Bardzo mili panowie, znający się w 100% na swojej pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i każdemu polecamy tą firmę.