Wszystko w porządku, zabudowę tarasu firma wykonała na naszą prośbę nawet przed ustalonym w umowie terminem. Tą firmę obdarzyliśmy zaufaniem już po raz drugi – pierwszy raz mały kameralny taras i teraz drugi raz duży taras. Solidna firma i pracownicy znający się na robocie, dlatego wszystkim zainteresowanym gorąco polecam😊.