Autor: luty
Bardzo polecam! Profesjonalna, pomocna i bardzo uprzejma obsługa, ogród zimowy wygląda obłędnie! Dziękuję również za pomoc w dobraniu mebli tarasowych – był taki duży wybór, że ciężko było mi się zdecydować, ale Pani Karolina pomogła w doborze i efekt jest świetny. Jeszcze raz polecam, rzetelna firma z super załogą. 😊