Autor: Małgorzata Wojtas
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego projektu ogrodu zimowego. Na każdym etapie realizacji spotykaliśmy osoby kompetentne, miłe, uczynne i nastawione na potrzeby klienta. Realizacja profesjonalna i dopracowana w każdym aspekcie. Gratulujemy i dziękujemy:):) Polecamy wszystkim!!! Najlepsza firma z jaką mieliśmy do czynienia.