Autor: luty
Dlugo biłam się z myślami o budowie ogrodu zimowego.Porównałam wiele firm jeżeli chodzi o estetyke ,cenę i kontakt z firmą to wygrała firma SchadowXl.Jestem po 1 etapie i z czystym sumieniem mogę napisać że z utęsknieniem czekam na następny etap.Szef firmy bardzo odpowiedzialny z głową pełna pomysłów i rad nawet dla laika.Pracownicy począwszy od wejścia do schawromu przemili a ekipa montująca na 6.