Autor: luty

Ekipa zbudowala mi ogrod zimowy w grudniu 2025. Pracowali bardzo sprawnie, dobrze zorganizowani, porzadne narzedzia (MAKITA i DeWalt), po pracy odkurzyli taras i posprzatali po sobie. Wszyscy w oznaczonych logo firmy kombinezonach roboczych. Jakosc wykonania: jak na razie zadnych uwag. Wszysko dziala dobrze, jestem bardzo zadowolony z jakosci wykonania. Polecam. Caly proces ze strony firmy poszedl bardzo sprawnie. Pomiary, propozycja, projekt i wykonanie. Zdecydowalem sie na drozsza opcje, dach szklany a nie z poliweglanu i byl to chyba dobry wybor.