Autor: luty

Witam nasza przygoda z firmą szadowxL zaczęła się w listopadzie 2025roku gdzie z mężem zdecydowalismy się zaszklc taras i zadzwoniliśmy do firmy o wycenę i pomiar to był strzał w dziesiątkę na wycenę długo nie czekaliśmy mątarz przebieg też bardzo szybko w styczniu ekipa zamątowala mam szyby przesuwne i jedna markizę z których jesteśmy mega zadowoleni i wykonania jak z obsługi na pewno jeszcze skorzystamy z usług firmy i polecamy wszystkim którzy cenią sobie fachową obsługę i super wykonanie pozdrawiamy.