Autor: luty
Takie firmy trzeba promować. Terminowo, porządnie, uczciwie, solidnie. Każdy z pracowników jest na właściwym miejscu i wie po co przychodzi do pracy. Brak słów by opisać jakość firmy na każdym etapie prac. Brawo. Dziękuję Paniom Magdalenom i Panu Anatolowi z ekipą. Klasa