Poglądowa wizualizacja szklanego ogrodu o niestandardowym kolorze konstrukcji RAL 8019

Prezentujemy nasz poglądowy projekt szklanego ogrodu. Letni ogród składa się z dwóch połączonych części, mianowicie:

System szyb przesuwnych, zamykający zadaszenie tarasu, będące częścią konstrukcji domu.

System szyb przesuwnych o wymiarach 326 cm będziemy montować na froncie zadaszenia, natomiast na prawym boku będzie miał wymiary 233 cm. Szyby będą się przesuwać pomiędzy słupami, stanowiącymi podtrzymanie zadaszenia. Nad systemem szyb przesuwnych zamontujemy okna fix o szerokościach dopasowanych do niego i o wysokości 40 cm. W efekcie całkowita wysokość zamknięcia zadaszenia ma osiągnąć 290 cm wysokości.

Szklana weranda

Aluminiowa konstrukcja o szerokości 433 cm i głębokości 370 cm, mocowana do ściany budynku. Na dachu zamontujemy szyby, dokładnie szkło bezpieczne klejone, a front i lewy bok zostanie zabudowany przez bezramowy system szyb przesuwnych. Na prawym boku możemy dostrzec witrynę, która stanowi połączenie obu części szklanego ogrodu.

Poglądowy projekt z wymiarami

Podsumowując, efekt końcowy, to szklany ogród, montowany do ściany budynku, zamknięty dookoła przez bezramowy system szyb przesuwnych oraz witryny. Obie części werandy różnią się głównie pokryciem zadaszenia, jedna część jest szklana, natomiast druga, to pierwotne zadaszenie z dachówkami.

Poglądowa wizualizacja szklanego ogrodu

Zobacz także:

Poglądowy projekt szklanego ogrodu o szerokości 908 cm i głębokości 400 cm