Poglądowa wizualizacja szklanego ogrodu na tarasie zlokalizowanym w apartamentowcu

Przedstawiamy poglądowy projekt werandy, która ma znaleźć się na tarasie apartamentowca.

Wymiary szklanego ogrodu przedstawionego na wizualizacji:

Aluminiowa konstrukcja będzie idealnie dopasowana do wnęki, w której mieszczą się drzwi wyjściowe na taras oraz do wysokości balkonu, który jest nad werandą. Na zamknięcie szklanego zadaszenia będą składać się:

W efekcie powstanie letni ogród, dzięki któremu z pewnością sezon wypoczynkowy na tarasie znacznie się wydłuży. Szklany ogród wykorzystamy nie tylko w piękne, czy słoneczne dni. Weranda umożliwi spędzanie czasu na tarasie w momencie, gdy pada deszcz, bądź mamy wietrzny, chłodny dzień. Godne uwagi więc będzie odpowiednie wyposażenie werandy w markizę, screeny, czy lampę grzewczą. Podsumowując, łatwiejsze utrzymanie komfortowej dla nas temperatury będzie dzięki akcesoriom werandowym.

Szklany ogród na tarasie, to dodatkowa przestrzeń! Powiększenie salonu, bądź jadalni? A może domowa strefa spa, miejsce do jogi, albo siłownia? Bez wątpienia przestrzeń, którą uzyskamy dzięki werandzie możemy wykorzystać w różny sposób. Reasumując pozostaje tylko wybór formy odpoczynku, aktywnie, leniwie, a może w gronie przyjaciół, bądź rodziny?

Zobacz także:

Nietypowy projekt zadaszenia wyniesionego tarasu