Zapytanie ofertowe – zamów wycenę

W ofercie ShadowXL znajdziesz różnorodne rozwiązania w zakresie ochrony przeciwsłonecznej. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją planów w miejscu wskazanym przez inwestora. Potrzebujesz naszej pomocy przy montażu ścian i zadaszenia ogrodu zimowego, werandy lub tarasu? A może chcesz wyposażyć gotowe pomieszczenie w konkretną osłonę? Niezależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania – skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci odpowiedzi na każde pytanie. Gwarantujemy kompleksową obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

Co Cię interesuje?

Weranda

Szyby przesuwne

Pergola

Screeny

Markiza

Komfortowe i przestronne werandy dopasowane do Twoich potrzeb

Marzysz o stworzeniu dodatkowej przestrzeni w domu i powiększeniu metrażu? Doskonałym sposobem jest montaż ścian i zadaszenia, które pozwolą Ci zachować naturalny klimat i zagwarantują bliskość z naturą. Tym sposobem zyskasz werandę, która stanie się miejscem odpoczynku lub pracy. Dzięki osłonie przeciwsłonecznej możesz stworzyć w niej jadalnię lub salon do przyjmowania gości. Zabudowany taras zapewni ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy wiatr, a jednocześnie nie odbierze Ci przyjemności z kontaktu z otaczającą Cię zielenią. Zyskasz nie tylko niepowtarzalny widok, ale także komfort termiczny, ponieważ panele będą ułatwiać utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzu. Wybierz ściany werandy i zadaszenie tarasu wykonane z trwałych i odpornych materiałów, które nie tracą swoich właściwości pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych i zapewniają ochronę przeciwsłoneczną.

Markizy werandowe, screeny i pergole – idealna ochrona przed promieniami Słońca

Choć zazwyczaj chętnie korzystamy z promieni Słońca, to latem wysoka temperatura w przeszklonym pomieszczeniu może stać się nie do zniesienia. Z pomocą przychodzą osłony przeciwsłoneczne tarasów, dzięki którym możliwe jest zachowanie optymalnej temperatury. Ma to znaczenie ze względu na komfort osób przebywających na werandzie oraz roślin, które hodujemy w takim miejscu. W tej kategorii oferujemy markizy i screeny z praktyczną opcją regulacji.

Zacienienie werandy jest możliwe dzięki pergolom, które dodatkowo chronią przed deszczem. Proponujemy wyłącznie osłony przeciwsłoneczne o najwyższej trwałości. Zapewniamy szeroki wybór estetycznych tkanin, które pozwolą Ci uzyskać elegancką przestrzeń. Pomogą Ci uzyskać harmonijną kompozycję z najbliższym otoczeniem oraz aranżację spójną z wnętrzem domu. Pergole wyróżniają się subtelną konstrukcją, dzięki czemu udaje się zachować lekkość konstrukcji. To efektowne i funkcjonalne rozwiązania, które warto zastosować jako zadaszenie tarasu, ponieważ nie odcinają zupełnie dostępu naturalnego światła.

Pozostań blisko natury dzięki szybom przesuwnym

Chcesz zaprojektować taras, który zagwarantuje Ci komfort podczas wypoczynku, a jednocześnie będzie wyglądać elegancko? Wybierz nowoczesne szyby przesuwne, które prezentują się estetycznie. Zapewniają możliwość korzystania z przestrzeni niezależnie od warunków pogodowych. Weranda wyposażona w taki rodzaj bocznej osłony stanie się Twoim ulubionym miejscem relaksu! Ściany przesuwne, które proponujemy, są łatwe w użytkowaniu. Panele przesuwają się swobodnie i pracują bezawaryjnie przez wiele lat. Prezentują się nowocześnie i luksusowo oraz gwarantują Ci stały dostęp do nieograniczonego kontaktu z naturą. Dopasuj zadaszenie przeciwsłoneczne do własnych oczekiwań i ciesz się niepowtarzalnym efektem!

Wybierz kompleksową ofertę ShadowXL

W ShadowXL zajmujemy się realizacją projektów od początku do końca. Bazą do ich tworzenia są indywidualne potrzeby zgłaszane przez inwestora. Naszą rolą jest podzielenie się aktualną wiedzą na temat innowacyjnych rozwiązań, a następnie po uzyskaniu akceptacji ze strony klienta – wdrożenie ustaleń. Dzięki naszym projektom i produktom werandy i tarasy stają się integralną częścią domu. Wykonujemy trwałe zadaszenia i osłony przeciwsłoneczne, które podnoszą komfort użytkowników i są gwarancją ich satysfakcji. Zachęcamy Cię do kontaktu i zadawania pytań, co pozwoli nam dopasować propozycję oferty do Twoich oczekiwań. Już teraz możesz zyskać indywidualny i niepowtarzalny projekt z gwarancją terminowej realizacji!