Nowoczesne zadaszenie tarasu dla domów w zabudowie bliźniaczej (Żory – Śląsk)

Oto kuszące rozwiązanie ShadowXL pozwalające cieszyć się urokami przebywania na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Dla miłośników wydłużenia okresu bezpośredniego kontaktu z naturą niezależnie od pory roku, przygotowaliśmy projekt, a następnie wykonaliśmy nowoczesne zadaszenie tarasu dla domów w zabudowie bliźniaczej. Zadaszenie tarasów zrealizowano na Śląsku – do wcześniej wybudowanych  takich samych tarasów.

Oto widok przed realizacją i po zakończeniu prac.

Zgodnie z życzeniem klientów przygotowaliśmy projekt zadaszenia werandy o całkowitej szerokości 14 metrów, podzielonej ścianą aluminiową na dwie werandy o szerokości 7 m. każda. Zastosowana aluminiowa ściana gwarantuje zachowanie prywatności mieszkańców każdego z bliźniaków. Wysokość werandy wynosi 2,30 m. Szklany dach werandy został wykonany z bezpiecznych szyb klejonych.

Zobacz nasz projekt zadaszonego tarasu dla bliźniaków: Projekt 14 metrowej werandy z ścianą z aluminium

Po ustaleniu kilku dodatkowych szczegółów i finalnej akceptacji wykonaliśmy montaż zadaszenia tarasu dla bliźniaków. Oto galeria zdjęć przedstawiająca prace oraz efekt finalny.

Nowoczesne zadaszenie tarasu dla domów w zabudowie bliźniaczej – galeria zdjęć

Tak zadaszone tarasy otworzyły wnętrza domów, optycznie je przedłużając i wyprowadzając bezpośrednio na ogród. Nowoczesny, przezroczysty szklany dach zamyka tarasy od góry, gwarantując komfortowe schronienie tak w słoneczne, gorące, letnie dni, jak i ochronę przed deszczem i wiatrem w okresie wiosny oraz jesieni.

Zobacz także:

Żywiec – szklana weranda dobudowana do istniejącego domu

Trendy na lato 2021 w aranżacji werand