Szklana zabudowa tarasu o szerokości aż 12m skąpana w kroplach deszczu i porannych promieniach słońca

ogród zimowy zimny
Szklana zabudowa tarasu skąpana w kroplach deszczu i porannych promieniach słońca
szklana zabudowa tarasu ogród zimowy widziany z góry
Zabudowa tarasu ze szkła widziana od góry

Ogród zimowy zimny o szerokości 12m i głębokości 3,8m mieliśmy okazję sfotografować jesienią o poranku. Ulubiona kawa z rana na takim tarasie musi smakować jeszcze lepiej. Na szklanym dachu dostrzec możemy mnóstwo kropelek po porannych opadach deszczu. Promienie słońca sprawiają, że krople te pięknie mienią się i błyszczą. Dodatkowo promienie słońca ogrzewają wnętrze szklanej zabudowy. W efekcie można podziwiać otaczającą nas przyrodę w komfortowych warunkach nawet w chłodny jesienny poranek.

Na fotografiach możemy dostrzec pewien ciekawy fakt, mianowicie po bokach werandy nie zamontowano trójkątów wypełnionych szkłem. Trójkąty są w pełni aluminiowe, powodem takiego stanu rzeczy jest niewielki spad dachu. Naszą konstrukcję dopasowaliśmy do nowoczesnej bryły domu, dlatego też kąt nachylenia dachu werandy zrobiliśmy jak najmniejszy. W efekcie całość wygląda minimalistycznie oraz nowocześnie.

Film przedstawiający ogród zimowy zimny

Galeria zdjęć realizacji szklanej zabudowy tarasu

Podobna realizacja ogrodu zimowego zimnego

Przedstawiamy również podobną realizację ogrodu zimowego zimnego. W okolicach Szczecina zamontowaliśmy szklaną zabudowę tarasu, która ma prawie identyczne wymiary jak nasza realizacja pokazana wyżej. Natomiast ten ogród zimowy został wyposażony w markizę werandową oraz screeny. Można zobaczyć więc jak wygląda prawie 12m szklanej zabudowy z trzema markizami łączonymi na dachu werandy oraz innymi osłonami przeciwsłonecznymi.

Szklana zabudowa tarasu o szerokości 12m

Zobacz także:

Ogród zimowy zimny z białą konstrukcją w górach

ogród zimowy zimny o białej aluminiowej konstrukcji
Ogród zimowy zimny w górach