Szklana zabudowa tarasu o szerokości prawie 10 m z markizą werandową i screenem

ogród zimowy zimny w promieniach słońca
Ogród zimowy zimny w jesiennych promieniach słońca

Prezentujemy zdjęcia naszej realizacji, konkretnie jest to ogród zimowy zimny o szerokości prawie 10m i głębokości prawie 4m. Pozostałe informacje o wymiarach znajdują się w wpisie z poglądowym projektem tej realizacji. Porównując poglądowym projekt ze zdjęciami wykonanej realizacji możemy dostrzec sporo różnic. Poglądowa wizualizacja różni się od końcowej realizacji kolorem markiz oraz ich ilością, a także kolorem screenów, poza tym barwa konstrukcji również jest inna. Dodatkowo spad dachu jest na tyle niewielki, że na zdjęciach na próżno szukać szklanych trójkątów. Trójkąty wstawiono aluminiowe, w kolorze antracytowym, by dopasować je do całości.

Przedstawmy też pewien ciekawy fakt na temat tej realizacji, mianowicie ogród zimowy zimny zamontowaliśmy przy budynku, nie do budynku. Podsumowując więc, realizacja ta, to w rzeczywistości wolnostojąca weranda o własnej konstrukcji stalowej.

W efekcie końcowym zmontowana konstrukcja pozwoliła na stworzenie sporej przestrzeni użytkowej. Mimo swoich sporych rozmiarów przeszklony taras jest jakby ukryty wśród drzew, krzewów i kwiatów. Na fotografiach widzimy, że szklaną werandę z każdej strony otula roślinność w jesiennym wydaniu. Nawet na szklanym dachu werandy dostrzeżemy nie tylko liście, ale również orzechy, które spadły z drzewa znajdującego się w w pobliżu. Za budynkiem, przy którym postawiono zabudowę tarasu dostrzeżemy też staw. Widok dookoła zza szyb ogrodu zimowego zimnego jest naprawdę niesamowity!

Galeria zdjęć – ogród zimowy zimny

Zobacz także:

Szklane zadaszenie tarasu połączone z przeszklonym letnim ogrodem, do którego zamontowano markizę werandową