Poglądowa wizualizacja werandy z dachem z poliwęglanu komorowego i systemem szyb przesuwnych

Poniżej przedstawiamy poglądową wizualizację szklanej werandy z dachem z poliwęglanu komorowego, zabudowanej systemem szyb przesuwnych oraz ścianą aluminiową. Dzięki zastosowaniu systemu szklanych ścian przesuwnych (wykonanego ze szkła hartowanego) uzyskujemy przeszklenie w jednej płaszczyźnie. Oferowane w naszych realizacjach szklane ściany przesuwają się na kołach z tworzywa polimerowego po szynach aluminiowych zintegrowanych z podłożem.

Wykorzystane na zadaszenie płyty z poliwęglanu mogą być dostarczane w 2 wersjach: przezroczystej lub mlecznej. Takie zadaszenie chroni przed promieniowaniem UV, jednocześnie przepuszczając światło. 

Zaproponowana w projekcie ściana aluminiowa boczna zapewnia dodatkową prywatność właścicielom werandy. W standardowej cenie posiadamy 2 kolory ściany aluminiowej, natomiast za dodatkową opłatą można wybrać niestandardowy kolor.

Wizualizacja szklanej werandy

Rysunki z wymiarami przykładowej szklanej werandy

Wymiary przykładowej szklanej werandy: szerokość: 425,5 cm, głębokość: 400 cm. Ta weranda może być montowana do ściany w małym bloku, na parterze, w miejscu gdzie jest wyjście na taras.

Zobacz także:

Unikatowy projekt ogrodu zimowego z piecem do przygotowywania potraw – Częstochowa

Unikatowy projekt ogrodu zimowego z piecem do przygotowywania potraw