Zadaszenie tarasu ze szkła o szerokości 10m

Z radością prezentujemy zdjęcia naszej kolejnej realizacji – szklane zadaszenie tarasu! Na zdjęciach widzimy sporych rozmiarów aluminiową konstrukcję, bo aż ok. 10 m szerokości. Konstrukcja w standardowym kolorze, mianowicie jest to antracyt. Zarówno konstrukcja, jak i szklane panele musieliśmy dopasować do balkonu o łukowatym kształcie.

Od dołu naszej rynny montażyści zakładają maskownice. Klient znalazł żabki do firanek, które idealnie mieszczą się do naszych zaślepek rynnowych. W efekcie końcowym zadaszony taras nabrał charakteru. Zwiewne zasłonki nadały temu miejscu niesamowitej delikatności. Odpoczynek w takiej scenerii musi być czymś wspaniałym. Dodatkowo w krokwiach dachowych możemy dostrzec lampki LED. Ciepły wieczór z klimatycznym oświetleniem, zwiewnymi firankami w huśtawce znajdującej się na tarasie? A może romantyczna kolacja, bądź wieczór w gronie najbliższych?

Więcej informacji o naszych zadaszeniach w naszej zakładce oferta na stronie. Porównanie zadaszeń tarasu, a także kilka słów, które zadaszenie wybrać, by zadaszenie było dostosowane do indywidualnych potrzeb znajduje się w artykule „Zadaszenie tarasu – jakie sprawdzi się najlepiej? Bierzemy pod lupę dach z poliwęglanu i dach ze szkła„. Zachęcamy do przeczytania.

Zobacz także:

Zadaszenie podwyższonego tarasu dachem z poliwęglanu

zadaszenie tarasu w postaci aluminiowej konstrukcji z panelami z poliwęglanu
Zadaszenie tarasu z poliwęglanu