Ogród letni o wymiarach 7m x 4m zasypany śnieżnym puchem

Przedstawiamy realizację zabudowy tarasu, mianowicie aluminiowej konstrukcji oszklonej dookoła. Konstrukcja w kolorze antracytowym świetnie komponuje się z jasną elewacją i ciemnym dachem. Dodatkowo doskonale pasuje do nowoczesnej aranżacji tarasu. Na tarasie umieszczono meble wypoczynkowe, na które właściciele mają sporą przestrzeń. Szklany ogród letni dzięki swoim rozmiarom zapewnia sporo miejsca, w efekcie można stworzyć wiele konfiguracji dla mebli tarasowych. Wymiary szklanej werandy:

Ta realizacja nie została dostosowana do śnieżnych, bądź zimnych dni. Pomiędzy szybami nie znajdziemy uszczelek, dlatego też wewnątrz werandy dostrzeżemy śnieg. Szklana zabudowa nie jest również ogrzewana. Z tego ogrodu letniego właściciele korzystają głównie w słoneczne dni, bądź letnie wieczory, gdy na zewnątrz jest chłodno, a we wnętrzu werandy ciepło. Dzięki promieniom słonecznym przechodzącym przez szyby wnętrze zabudowy nagrzewa się. W skutek czego można spędzać czas w ogrodzie nawet w chłodniejsze wiosenne, czy jesienne dni. Natomiast w letnie chłodniejsze wieczory w nagrzanym przeszklonym tarasie można przyjemnie spędzić czas, nie martwiąc się o owady, czy lekki chłód. Co istotne W takim ogrodzie świetnie sprawdza się organizacja rodzinnych przyjęć, spotkań z bliskimi, ponieważ nikt nie martwi się o zmianę pogody, opady deszczy, czy wiatr.

szklany ogród letni
Widok zza szklanych ścian werandy

Krótki film prezentujący szklany ogród letni zasypany śnieżnym puchem

Krótki film, na którym widać szklana werandę

Galeria zdjęć z realizacji

Zobacz także:

Szklany ogród o wymiarach 719cm x 478cm z systemem szyb przesuwnych oraz witrynami, a także z markizą na dachu i screenem

szklany ogród letni
Realizacja szklanego ogrodu