Aluminiowa weranda z szklanych dachem, systemem szyb przesuwnych oraz akcesoriami, które pozwalają na wypoczynek przez cały rok

Przedstawiamy naszą realizację, mianowicie aluminiowa weranda z szklanym dachem, którą zamontowaliśmy do ściany budynku. Do szklanego ogrodu można więc wejść z ogrodu, bądź z domu. Bezramowy system szyb przesuwnych znajduje się z prawego boku oraz po części z frontu. Natomiast pozostała część frontu jest na stałe zamknięta szklaną witryną. Szklaną witryną zabudowany jest też fragment lewego boku werandy.

Aby zapewnić możliwość komfortowego korzystania z szklanego ogrodu przez prawie cały rok nasi klienci zdecydowali się także na montaż markiz werandowych oraz pionowych osłon przeciwsłonecznych – screeny. Markizy i screeny pozwalają na osłonięcie werandy przed słońcem, co bezsprzecznie zapobiega nagrzewaniu się ogrodu w słoneczne dni.

Rozsunięcie szyb przesuwnych, to podmuch świeżego powietrza w werandzie, zamknięcie natomiast, to ochrona przed warunkami atmosferycznymi.

Wewnątrz szklanego ogrodu możemy dostrzec również dwie lampy grzewcze, które znajdują się na ścianie budynku. Za pomocą lampy grzewczej podnosimy temperaturę w werandzie, w efekcie w chłodne dni zapewniamy sobie przytulne miejsce blisko natury.

Wyobraźmy sobie jesienny poranek, a mianowicie kolorowe liście, promienie słońca zza chmur oraz krople deszczu i chłodny wiatr. Oglądanie jesiennych barw z wnętrza szklanego ogrodu, w którym nie odczuwamy chłodnego wiatru, a także nie mokniemy, to cudowny odpoczynek!

Wiosną przy porannej kawie przez szyby werandy będą ogrzewać nas pierwsze promienie słońca, dzięki czemu zazwyczaj nabieramy energii po ziemie. Rozwijająca się przyroda zza szklanych szyb przesuwnych naszej werandy to niesamowity widok oraz komfort w chłodniejsze dni.

Zobacz także:

Ogród zimowy z wyposażeniem dodatkowym