Proste zadaszenie tarasu o szerokości 600 cm

Przedstawiamy realizacje prostego zadaszenia tarasu. Zadaszenie tarasu z poliwęglanu komorowego mlecznego posiada dwie różne konstrukcje tworzące spójna całość. Konstrukcja zadaszenia w większej części zamocowaliśmy do ściany domu. Pozostała część to wolnostojąca konstrukcja. Połączenie dwóch różnych konstrukcji spowodowane jest przedłużeniem zadaszenia poza bryłę budynku.

Wymiary zadaszenia:

zadaszenie tarasu z poliwęglanu komorowego mlecznego
Widok na zadaszenie z frontu

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu – co zyskujemy?

Proste zadaszenie idealnie współgra z bryłą budynku, a przede wszystkim pozwala cieszyć się czasem spędzanym na tarasie. W krokwiach dachowych możemy dostrzec zamontowane punktowe oświetlenie LED. Dzięki takiemu oświetleniu w ciepłe letnie wieczory z pewnością można odpocząć w ogrodzie w przyjemnej atmosferze. Dodatkowo poliwęglan komorowy mleczny zatrzymuje promienie UV. W efekcie więc bez obaw w słoneczne dni możemy zjeść obiad na świeżym powietrzu. Co istotne zadaszenie tarasu pozwoli nam nie martwić się o spadające krople deszczu przy spotkaniach rodzinnych w naszym ogrodzie.

Montaż zadaszenia

Zapraszamy również do przeczytania artykułu na temat montażu aluminiowych konstrukcji zadaszenia pokrytych poliwęglanem: Zadaszenie tarasu z poliwęglanu – jak zamontować je prawidłowo?

Galeria zdjęć realizacji

Zobacz także:

Zabudowa tarasu szklanym ogrodem letnim z dachem z poliwęglanu i ściana aluminiową

zabudowa tarasu
Zabudowa tarasu