Szklane zadaszenie tarasu w stylu industrialnym

styl industrialny
Zadaszenie tarasu – aluminiowa konstrukcja pokryta szkłem

Styl industrialny w wyposażeniu tarasu widzimy już na pierwszy rzut oka. Betonowe płyty pokrywające taras, betonowe donice i aluminiowa konstrukcja zadaszenia w kolorze antracytowym. Wszystkiego ostatecznie dopełniają meble tarasowe, dzięki którym styl w aranżacji tarasu możemy z łatwością rozpoznać. Fotele o zaokrąglonym kształcie, wykonane z naciągniętej żyłki na szkielet metolowy. Na zdjęciach dostrzeżemy nie tylko dwa fotele, ale również niewielką sofę ogrodową, która zasadniczo wygląda jak przedłużony fotel z linek. Poza tym na tarasie znajdziemy także metalowy stół z dodatkiem szkła oraz ogrodowe krzesła. w pobliżu stołu zauważyć można też prosty, nowoczesny grill. Kolory na tarasie i w całym ogrodzie, to biel, szarość, antracyt i czerń, w efekcie powstaje spójna przestrzeń z dodatkiem zieleni.

Szklane zadaszenie w wykonaniu ShadowXL to aluminiowa konstrukcja, którą porywa szkło. W krokwiach dachowych najczęściej montowane są lampki LED, w tej realizacji również widać je na fotografiach. Wymiary konstrukcji zadaszenia:

Zdjęcia realizacji wykonano o poranku, dlatego też szyby na dachu są zaparowane, a na konstrukcji obecne są krople porannej rosy. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć zadaszonego tarasu.

Zobacz także:

Zadaszenie tarasu ze szkła o szerokości 10m

szklane zadaszenie tarasu
Szklane zadaszenie dopasowane do kształtu balkonnu