Poglądowa wizualizacja zabudowy tarasu o szerokości prawie 10m

Prezentujemy poglądowy projekt, na który naniesione są wymiary zabudowy. Przyszła szklana zabudowa tarasu charakteryzuje się dość sporymi wymiarami, jest to prawie 10m szerokości. Wymiary każdej zabudowy tarasu ShadowXL są dopasowywane indywidualnie do potrzeb klienta.

Rozmiary zimnego zimowego ogrodu w pełni dopasowaliśmy do budynku, tak, by zmieścić werandę pod balkonem. Przeszklony taras będzie posiadał szklane zadaszenia, natomiast dookoła będzie zamykany dzięki systemowi szyb przesuwnych. W aluminiowej konstrukcji trójkątów na próżno szukać szkła, ponieważ trójkąty wypełnimy aluminiowym panelem. Dodatkowo dostrzec możemy wnękę tarasową w bryle domu. W tej wnęce zamontujemy szklana witrynę. W efekcie końcowym powierzchnia zimowego ogrodu będzie większa o rozmiar wnęki. Dzięki takiej realizacji użytkownicy tarasu zyskają sporą przestrzeń do zagospodarowania. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu o możliwościach wykorzystania przestrzeni powstałej przez zimowy ogród: Jak wykorzystać ogród zimowy? 7 pomysłów na ogród zimowy.

Szklana zabudowa tarasu na wizualizacji

Zobacz także:

Przyszła realizacja Shadowxl na wizualizacji, mianowicie aluminiowa weranda z szklanym dachem, zamknięta dookoła przez system szyb przesuwnych

Poglądowa wizualizacja aluminiowej werandy z szklanym dachem i szybami przesuwnymi