Poglądowy projekt podwieszanego dachu ze szkła

Prezentujemy poglądowy projekt, na którym możemy zobaczyć dach podwieszany. Konstrukcję dachu mocujemy do żelbetonowych podciągów. Całość będzie składała się z dwóch dachów podwieszanych, oba w okazałych rozmiarach, ale różniących się od siebie.

Szklany dach podwieszany

Wymiary mniejszego dachu, to:

natomiast większy dach będzie miał wymiary:

Powstałe zadaszenie tarasu zamkniemy systemem szyb przesuwnych, na zamknięcie te będą się składały 4 systemy szyb przesuwnych, w tym dwa będą schodzić się pod kątem 45 stopni. Zabieg ten z pewnością pozwoli na stworzenie niezakłóconego widoku na ogród przez szklane ściany. W efekcie końcowym przeszklony taras o tak dużej przestrzeni pozwoli domownikom cieszyć się bliskością natury w komfortowych warunkach.

Zadaszenie tarasu stanowi świetne rozwiązanie, by np. nie zmoknąć podczas spotkania z najbliższymi w ogrodzie. Dodatkowo zamknięcie dookoła przez system szyb przesuwnych umożliwia utrzymanie wyżej temperatury podczas, gdy na zewnątrz jest chłodno, poza tym zapewnia nam ochronę podczas wietrznych dni. Często poza zapytaniem o zalety zadaszenia tarasu pojawia się pytanie o to, jak dbać o te zadaszenie. Z pomocą przychodzi jedna z porad na naszej stronie internetowej: Konserwacja i czyszczenie zadaszenia tarasu. W tym wpisie znajduje się nie tylko informacja jak czyścić szyby na dachu, czy poliwęglan, ale poruszyliśmy również kwestię czyszczenia elementów konstrukcyjnych. Ponadto rozpisaliśmy się też na temat środków do czyszczenia, jak i zawarte zostały informacje czego unikać. Zapraszamy do przeczytania.


Zobacz także:

Poglądowa wizualizacja zimnego zimowego ogrodu

Poglądowa wizualizacja zimowego ogrodu