Nowoczesna zabudowa tarasu przy domu w formie szklano aluminiowej werandy

Taras w szkle prezentujemy na fotografiach wykonanych w letni dzień oraz o zachodzie słońca. Szklana zabudowa tarasu składa się z aluminiowej konstrukcji, o wymiarach:

Dach konstrukcji zamontowanej do ściany domu pokryliśmy szklanymi panelami. Front oraz boki również zostały zabudowane szkłem, jednakże tylko lewy bok zamknięto na stałe. Lewy bok a także niewielką część frontu z lewej strony zabudowaliśmy stałą witryną, tzw. oknem fix. Pozostałą większą część frontu i prawy bok zamknęliśmy systemami szyb przesuwnych. Na zdjęciach werandy, na jej prawym boku dostrzeżemy również trójkąt wypełniony szkłem. Ponadto w aluminiowej konstrukcji umieszczono lampki LED, dzięki którym możliwe będzie też komfortowe spędzanie czasu na tarasie późnym wieczorem.

taras w szkle
taras w szkle
taras w szkle
oświetlenie LED w szklanej werandzie

Taras w szkle – możliwość aranżacji

Szklany taras stał się miejscem do relaksu i spotkań z bliskimi. Na tarasie tym znajdziemy drewniane leżaki oraz jacuzzi. Dodatkowo przestrzeń wyposażono w ogrodowy drewniany stół i krzesła. Ogromną zaletą szklanej zabudowy jest możliwość korzystania dzięki niej z umieszczonego na tarasie jacuzzi również w chłodne wieczory. Wystarczy, aby słońce w ciągu dnia nagrzało wnętrze szklanej werandy, by w chłodny wieczór można było spokojnie przejść do jacuzzi i się zrelaksować. Ponadto dzięki oświetleniu LED komfortowo można spędzać wieczory z bliskimi przy kolacji. Dodatkowo zamknięte szklane szyby dookoła nie tylko utrzymują w pewnym stopniu odpowiednią temperaturę, ale także uniemożliwiają dojście owadom na taras.

Zobacz także:

Ogród letni o wymiarach 7m x 4m zasypany śnieżnym puchem

taras w szkle zimą