Weranda z systemem szyb przesuwnych bezramowych i dach z poliwęglanu- realizacja w Kielcach

Przeszklona weranda z zadaszeniem z poliwęglanu komorowego. System przesuwnych szyb bezramowych zapewnia niczym niezmącony widok na ogród klienta. Ten piękny ogród zimowy gwarantuje możliwość korzystania z tego pomieszczenia przez 300 dni w roku. Wszystko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, od których jesteśmy specjalistami. W tej realizacji podobnie jak w wielu innych zamontowaliśmy dach z poliwęglanu. To doskonała alternatywa dla szkła! Materiał znalazł szerokie zastosowanie w zadaszeniach wiat, tarasów, balkonów i altan ze względu na swoją trwałość w kontakcie z czynnikami, które mogłyby doprowadzić do jego uszkodzenia.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż dachu z płyt poliwęglanowych?

Płyty z poliwęglanu komorowego są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i nie ulegają zniszczeniu pod wpływem:

Materiał nie odbarwia się i nie traci swoich właściwości z upływem czasu. Dachy z poliwęglanu komorowego zapewniają optymalną izolację termiczną, co sprawia, że wykorzystuje się je zarówno w letnich, jak i zimowych ogrodach. Są chętnie montowane, ponieważ zapewniają idealną przepuszczalność światła, a co za tym idzie – zarówno Ty, jak i Twoje rośliny pozostaniecie w bliskim kontakcie z naturą. Wypoczynek w takich okolicznościach stanie się prawdziwą przyjemnością!

Estetyczne i łatwe w utrzymaniu dachy z poliwęglanu

Trwałe dachy z poliwęglanu są chętnie wybieranym rozwiązaniem ze względu na swoje walory estetyczne. Odpowiednio dobrana kolorystyka stworzy harmonijną kompozycję z otoczeniem i stanie się jego spójnym elementem. Materiał dostępny jest w kilku odcieniach, co pozwoli Ci dopasować rozwiązanie do stylistyki wnętrza i najbliższego otoczenia domu. Daje nieograniczone możliwości aranżacyjne – dzięki niemu zaprojektujesz wymarzony ogród!

Ten rodzaj dachów jest łatwy w montażu m.in. poprzez swoją niską wagę. Nie sprawia trudności w utrzymaniu, a jego użytkowanie jest komfortowe. Zastanawiasz się nad odpowiednim projektem do swojego domu? Masz wątpliwości, czy to właśnie dach z poliwęglanu powinien stać się częścią Twojej przeszklonej werandy? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych doradców, którzy udzielą Ci praktycznych wskazówek. Pomożemy Ci uzyskać pożądany efekt w szybki, tani, a jednocześnie profesjonalny sposób.

Realizacja: województwo świętokrzyskie

Weranda z systemem szyb przesuwnych – galeria zdjęć

Obejrzyj inną realizację z dachem szklanym wykonanym z szyb klejonych:

Realizacja w Żyrardowie