Zadaszenie tarasu z poliwęglanu zamknięte dookoła przez system szyb przesuwnych

Przedstawiamy zabudowę tarasu w postaci zadaszenia z poliwęglanu, zamkniętego dookoła szklanymi panelami. Zadaszenie tarasu mocowane jest do ściany budynku. Lewy bok zadaszenia zamknęliśmy stałą witryną, natomiast na froncie i prawym boku zamontowaliśmy systemy szyb przesuwnych. W efekcie końcowym na tarasie stoi nowoczesna zabudowa.

zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu zostało wyposażone w oświetlenie LED, które zamontowaliśmy w krokwiach zadaszenia. Werandę wyposażono także w niewielką komodę, telewizor oraz komplet wypoczynkowy ze stołem. Dzięki takiemu umeblowaniu i oświetleniu można przyjemnie spędzać wieczory w nowoczesnej, a zarazem przytulnej przestrzeni.

Istotną kwestią w tej realizacji jest system szyb przesuwnych, ponieważ tor dolny systemu szyb przesuwnych zlicowano z posadzką. Dzięki takiemu zabiegowi zyskujemy bez progowe przejście, które nie tylko posiada walory estetyczne, ale również jest bezpieczne do użytkowania, zwłaszcza dla dzieci i osób starszych. Zachęcamy do przeczytania informacji na temat tzw. progu zero na tarasie, na naszej stronie znajduje się artykuł na ten temat pt.: „Próg zero w drzwiach tarasowych – bezpieczne rozwiązanie dla całej rodziny„. Prezentujemy również zdjęcia tego rozwiązania:

Galeria zdjęć realizacji – zadaszenie tarasu z poliwęglanu zamknięte dookoła szklanymi panelami

Zobacz także:

Zabudowa tarasu szklanym ogrodem letnim z dachem z poliwęglanu i ściana aluminiową

zabudowa tarasu