Szklane zadaszenie tarasu o szerokości 10 m

Przedstawiamy naszą realizację zadaszenia tarasu. Zadaszenie tarasu ze szkła na przedstawionych poniżej fotografiach ma aż 10 m szerokości. Zadaszenie zamocowaliśmy do pierwotnego zadaszenia tarasu za pomocą konstrukcji. Tym sposobem przedłużyliśmy zadaszenie tarasu, w efekcie czego część tarasu zadaszona jest przedłużonym dachem domu, a pozostała część szkłem. W krokwiach dachowych umieszczono także oświetlenie LED.

zadaszenie tarasu ze szkła
zadaszenie tarasu ze szkła

10 m aluminiowej konstrukcji, to spora wielkość, przez co też miejsce zadaszone również jest sporych rozmiarów. Taki zadaszony taras został wykorzystany jako miejsce do odpoczynku oraz do spożywania posiłków. Dlatego na tarasie zobaczymy ogrodowy komplet wypoczynkowy oraz dość długi stół, przy którym usiąść może wiele osób.

Zadaszenie tarasu ze szkła – galeria zdjęć:

Zadaszenie tarasu staje się niezbędnym dodatkiem do domów jednorodzinnych. Istnieją różne formy zadaszenia, od tego pierwotnego, które jest wnęką w bryle budynku lub jej przedłużeniem, po różne opcje dobudowy, czy to drewniane, czy aluminiowe. My w naszych realizacjach prezentujemy zadaszenia, bądź całe zabudowy tarasu z aluminium połączonego ze szkłem lub poliwęglanem. Zachęcamy więc do przeczytania artykułu, w którym zastanawiamy się jakie zadaszenie tarasu wybrać: Zadaszenie tarasu – jakie sprawdzi się najlepiej? Bierzemy pod lupę dach z poliwęglanu i dach ze szkła.

Zobacz także:

Proste zadaszenie tarasu o szerokości 600 cm

zadaszenie tarasu z poliwęglanu
Zadaszenie tarasu z poliwęglanu