Aluminiowa konstrukcja z szkłem jako powiększenie zadaszenia tarasu i system szyb przesuwnych zamykający taras

Przedstawiamy naszą nową realizację aluminiowej werandy – montowanej na wzniesionym tarasie do budynku. Dach aluminiowej konstrukcji pokryty jest przez mleczny poliwęglan komorowy. Werandę możemy nazwać szklanym ogrodem, ponieważ zabudowany front i boki umożliwiły stworzenie szklanej ściany. Zamknięcie frontu jednak różni się od zamknięcia boków. Montażyści założyli stałe witryny na bokach werandy, a na froncie zamontowali bezramowy system szyb przesuwnych.

Na zdjęciach poza werandą z zewnątrz oraz wewnątrz, jak również poza szczegółowym widokiem systemu szyb przesuwnych możemy dostrzec zamontowane screeny, czyli pionowe rolety. Screen zapobiega nagrzewaniu się wnętrza werandy oraz zabezpiecza nasz szklany ogród przed dostaniem się do niego owadów, czy kurzu.

Screen ma wymiary:

Poszycie screena jest 3% w kolorze antracytowym – takie parametry zapewniają pewną świetną właściwość screena, mianowicie, z zewnątrz tworzy on świetna osłonę, przez którą ciężko dostrzec co jest za nim. Natomiast, gdy jesteśmy po drugiej stronie, to z wnętrza werandy osłoniętej screenem wciąż widzimy otaczający nas ogród.

Zobacz także:

Szklane zadaszenie z szybami przesuwnymi powiększające pierwotne zadaszenie tarasu