Zamknięcie wnęki tarasowej przez system szyb przesuwnych

Przedstawiamy realizację zabudowy tarasu. Na zabudowę tę składają się szyby przesuwne, które zamykają wnękę domu na tarasie. Takie zamknięcie tarasu w efekcie końcowym stanowi idealne dopełnienie prostego, a zarazem nowoczesnego charakteru domu parterowego.

Systemy szyb przesuwnych na zdjęciach mają wymiary:

szyby przesuwne na tarasie
Zabudowa tarasu systemem szyb przesuwnych

Bezramowy system szyb przesuwnych pozwala na zamknięcie tarasu gdy pada deszcz, czy wieje wiatr, stanowiąc tym sposobem ochronę wszystkich przedmiotów, które mają swoje miejsce na tarasie. Ponad to spotkanie z bliskimi, czy odpoczynek na tarasie również pozostaje niezakłócony przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Co istotne szyby przesuwne nie zaburzają nam doświetlenia tarasu, czy domu. Dzięki przeszkleniu możemy uzyskać zamkniętą przestrzeń bez utraty światła słonecznego w domu. Jednocześnie system szyb przesuwnych zapewnia w pewnym stopniu izolację cieplną i dźwiękową. Dodatkowo świetnie dopasowuje się do stylu tarasu, dopełniając tym samym jego aranżację.

Przedstawiamy także krótki poradnik na naszej stronie, w którym przeczytać można, na co zwrócić uwagę podczas wyboru systemu szyb przesuwnych: Jak wybrać drzwi przesuwne na taras? Na co zwrócić uwagę?

Szyby przesuwne na tarasie – galeria zdjęć:

Zobacz także:

System szyb przesuwnych Shadowxl, który zamknął zadaszenie tarasu z szklanymi witrynami

realizacja zabudowy tarasu systemem szyb przesuwnych
System szyb przesuwnych montowany do istniejącego już zadaszenia tarasu