Szklana zabudowa tarasu w zimowym ogrodzie zasypanym śniegiem

Przedstawiamy realizację szklanej zabudowy tarasu, której zdjęcia udało nam się wykonać w zimowej aurze. Ten ośnieżony ogród zimowy zimny zobaczyć można w wersji poglądowego projektu (wymiary i szczegóły techniczne realizacji) oraz w rzeczywistości.

Poglądowy projekt, a realizacja w rzeczywistości

poglądowa wizualizacja szklanej zabudowy
poglądowy projekt szklanej zabudowy tarasu
ośnieżony ogród zimowy
szklana zabudowa tarasy w rzeczywistości

Krótki film prezentujący ogród zimowy w zasypanym śniegiem ogrodzie

Krótki film z realizacji

Ośnieżony ogród zimowy zimny stanowi dość nietypową realizację, ponieważ jest połączeniem przeszklonej werandy oraz systemu szyb przesuwnych zamykających pierwotne zadaszenie tarasu. Konstrukcję aluminiową pomalowano proszkowo na kolor RAL8019, aby współgrała z drewnianymi elementami domu i tarasu. W efekcie końcowym szklana zabudowa tarasu perfekcyjnie wpasowuje się w bryłę budynku.

Między szybami przesuwnymi zobaczymy również uszczelki, a we wnętrzu werandy grzejnik. Te dwa elementy umożliwiają zapewnienie komfortowej temperatury w werandzie, dzięki czemu spędzanie czasu na tarasie jest możliwe także w zimniejsze dni. Widok na zasypany śniegiem świat z wewnątrz przytulnej werandy, to z pewnością wspaniałe doświadczenie. Być tak blisko otaczającej nas przyrody, a zarazem nie martwiąc się jednocześnie o przenikający zimny wiatr, opady deszczy, czy śniegu, bądź owady w ciepły letni wieczór.

Galeria zdjęć realizacji

Zobacz także:

Nietypowa konstrukcja tarasu zimowego

szklana zabudowa tarasu
szklana zabudowa tarasu