Weranda z dachem z poliwęglanu, szybami przesuwnymi i witryną

Przedstawiamy naszą realizację, aluminiową werandę w kolorze antracytowym. Zadaszenie tarasu wykonano z poliwęglanu mlecznego, natomiast za pomocą szkła zamknięto dookoła konstrukcję. Tak powstała szklana weranda z dachem z poliwęglanu. Podsumowując, bezramowy system szyb przesuwnych zamontowano z frontu oraz po bokach, z frontu werandy możemy również zobaczyć stałą witrynę. Na zdjęciach dostrzec można także lampki LED, które montowane są w krokwiach zadaszenia. Klienci zdecydowali się też na montaż lampy grzewczej.

Dach z poliwęglanu – jakie są jego zalety?

Kiedy myślimy o zadaszeniu tarasu, chcielibyśmy by było ono funkcjonalne, a przy tym łatwe w użytkowaniu. Optymalnym rozwiązaniem jest zadaszenie tarasu płytami z poliwęglanu. To jeden z pierwszych wyborów większości posiadaczy tarasów. Na to, że poliwęglan to jeden z lepszych materiałów do zadaszenia składają się jego parametry techniczne, systemowe rozwiązania oraz oczywiście efekt wizualny. W naszych poradach znajdziecie więcej informacji o cechach zadaszenia z poliwęglanu.

Oświetlenie werandy – jakie sprawdzi się najlepiej na tarasie?

W realizacji tej werandy użyto oświetlenia LED montowanego w krokwiach zadaszenia, my w naszych poradach na stronie przedstawiamy również dodatkowe opcje oświetlenia tarasu, zapraszamy do sprawdzenia: Oświetlenie werandy – jakie sprawdzi się najlepiej na tarasie?

Jak ogrzać ogród zimowy? Najtańsze i najbardziej efektywne metody ogrzewania

Na zdjęciach naszej realizacji zobaczyć można lampę grzewczą na podczerwień, w naszych poradach przedstawiliśmy więcej sposobów na ogrzewanie wnętrza werandy.

Zobacz także:

Nowoczesna zabudowa tarasu – aluminiowa konstrukcja i szkło